Gündem Tümü

Real Madrid - RB Leipzig Maçı

22:00TSİ

Yayın kanalıHenüz açıklanmadı

UEFA Şampiyonlar Ligi3. HaftaBaşlamadı

Real Madrid logosuReal Madrid

22:00

RB Leipzig logosuRB Leipzig
Tarih
Saat
22:00 TSİ
Turnuva
UEFA Şampiyonlar Ligi
Stadyum
Santiago Bernabéu Stadium
Yayın kanalı
Henüz açıklanmadı
Hakem
Istvan Kovacs

Real Madrid - RB Leipzig maçı ne zaman?

Real Madrid - RB Leipzig maçı 21 Ekim 2026 Çarşamba tarihinde UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında oynanacak.

Real Madrid - RB Leipzig maçı saat kaçta?

Real Madrid - RB Leipzig maçı Türkiye saatiyle 22:00'da başlayacak.

Real Madrid - RB Leipzig maçı hangi kanalda?

Real Madrid - RB Leipzig maçının yayın kanalı henüz açıklanmadı. Kanal bilgisi doğrulanmış bir kaynaktan alındığında bu bölüm otomatik güncellenir; tahmini kanal yazılmaz.

Real Madrid - RB Leipzig muhtemel 11'ler

Kadrolar açıklandığında burada yayımlanır. Muhtemel 11 tahmini doğrulanmış kadro verisi olmadan yazılmaz.

Real Madrid - RB Leipzig son 5 maç formu

Real Madrid

GGBGG
  • Real Madrid 4-1 Sevilla LaLiga
  • Clube 1992 0-8 Real Gaúcho - 3
  • RSD Alcalá 0-0 Real Madrid III Segunda División RFEF - Group 5
  • AS Roma 3-4 Real Madrid UEFA Şampiyonlar Ligi
  • SC Rio Grande 1-2 Real Gaúcho - 3

Güncel puan durumu · UEFA Şampiyonlar Ligi

#TakımOGBMAvP
1Paris Saint Germain220076
6Sporting CP220046
7Arsenal220046
8Real Madrid220026
9Real Betis220026
10Bayern München211054
19Lens2101-13
20AEK Athens FC2101-13
21RB Leipzig2101-23
22Sabah FA2101-23
23Feyenoord2101-33

Puan durumunun tamamı

Son güncelleme: 19 Ekim 2026

UEFA Şampiyonlar Ligi gol ve asist krallığı · 2026/27 sezonu

Tablo yalnızca bu maçın oynandığı lig ve sezonun verisinden üretilir; başka turnuvaların golleri buraya eklenmez.

FutbolRadar maç öncesi analizi

FutbolRadar Tahmini

  • Real Madrid%85
  • Beraberlik%9
  • RB Leipzig%6

Form, iç/dış saha performansı, gol istatistikleri ve geçmiş karşılaşmalar kullanılarak hesaplanmıştır.

Öne çıkan sonuç
Real Madrid
Model beklenen gol
Real Madrid 3.5 · RB Leipzig 0.71
2.5 üst
%79
Karşılıklı gol
%49

Olasılıklar istatistiksel okumadır; kesin sonuç ya da bahis önerisi değildir.

Real Madrid - RB Leipzig canlı maç anlatımı

Gol, kart ve oyuncu değişiklikleri maç başladığında burada listelenir.

Real Madrid - RB Leipzig maç istatistikleri

İstatistikler maç başladığında burada canlı olarak açılır: topla oynama, şut, isabetli şut, korner ve diğerleri.

AI Maç Merkezi

PROTüm kullanıcılara şimdilik ücretsiz

Aşağıdaki okuma, bu maç için doğrulanmış verilerden üretilir. Verisi olmayan bölüm hiç çizilmez; tahmin cümlesi yazılmaz.

Maç sonucu ihtimalleri

Real Madrid%85
Beraberlik%9
RB Leipzig%6

Kaynak: ⚡ FutbolRadar Tahmini

Kısa maç özeti

Ölçülen veriler en yüksek ihtimali Real Madrid tarafına veriyor (%85). Öne çıkan başlıklar: Hücum üretimi, Savunma direnci. Veri güveni: Yüksek.

Bu yüzdeler neye dayanıyor?

Ölçülen farklar: Hücum üretimi Belirgin — Real Madrid lehine · Savunma direnci Belirgin — Real Madrid lehine · Son dönem formu Belirgin — RB Leipzig lehine

  • Hücum üretimilig ortalamasına oran 1,500,72 Belirgin — Real Madrid lehine
  • Savunma direncilig ortalamasına oran 0,701,50 Belirgin — Real Madrid lehine
  • Son dönem formumaç başına puan sapması -0,60+0,30 Belirgin — RB Leipzig lehine
  • Lig sırasılig sırası 821 Belirgin — Real Madrid lehine

Bu satırlar yalnızca ölçülmüş girdileri açıklar; gösterilen yüzdenin kaynağı ayrı etiketlenir.

Güven seviyesi

Yüksek

Dayandığı örneklem: Ev sahibi 12 maç · Deplasman 9 maç · İç sahada 5 maç · Deplasmanda 6 maç

Son 5 maç formu

Real Madrid

GGBGG

13 puan / 5 maç

RB Leipzig

MGGMG

9 puan / 5 maç

G galibiyet, B beraberlik, M mağlubiyet

Hücum - savunma karşılaştırması

Real MadridRB Leipzig
1,50 Hücum gücü 0,72
0,70 Savunma gücü 1,50
%92Galibiyet oranı%33
%33Gol yemeden biten maç%33
3,50Model beklenen gol0,71

Lig ortalaması 1,00 kabul edilir. Hücumda yüksek sayı daha çok gol, savunmada düşük sayı daha az yenilen gol demektir.

Canlı veri okuması

Maç başladığında canlı maç istatistiklerinden üretilen okuma burada açılır.

Yüzdeler ve okumalar istatistiksel değerlendirmedir; kesin sonuç ya da bahis önerisi değildir.

Veri kaynağı: Maç bilgileri doğrulanmış sağlayıcı verisinden derlenir; eksik alanlar tahminle doldurulmaz.

Bu sayfayı paylaş